Beta Rent a Car müşterilerine gerek kanunların emrettiği ve gereksetercih doğrultusunda sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar.

1) Trafik Sigortası : Kanun gereği yapılan ve ekstra ücret gerektirmeyen zorunlu sigortadır.

2) Güven ve emniyet sağlamaya yönelik sigortalar :

Muafiyetli Hasar Sigortası (CDW) :

Aracın hasarı ile ilgili bir güvencedir. (Kaskonun limitleri dahilinde karşılanır.) Muafiyetli Hasar Sigortası çarpışma halindeki hasarları kapsar. Sigorta şartlarının yerine getirilmesi halinde, çarpışma sonucu oluşan hasarların 1000 TL’ lik kısmı müşteriye ait olmak üzere, hasarı tazmin eder. Bu sigorta çarpışma halinde olmayan (park yeri, lastik-cam-far vb) hasarları kapsamaz..

Hırsızlık Sigortası (TP)

Hırsızlık sigortası aracın çalınması durumunda resmi makamlarca istenen evrakların tamamının temin edilmesi durumunda kaskonun limitleri dahilinde karşılanır. Araç 30 gün içinde bulunamazsa kiracı 30 günlük kira bedelini “iş kaybı tazminatı“olarak ödemekle yükümlüdür.

Ferdi Kaza Sigortası (PAI)

Sürücü ve araç içindeki kişileri sigorta limitleri dahilinde güvence altına alan bir sigortadır. Araçta bulunan koltuk sayısı baz alınarak hesaplanmaktadır. (Kaskonun limitleri dahilinde karşılanır.)

İhtiyari Mali Mesuliyet Güvenceleri (LI- SLI)

3. Şahıslara verilen zararları kapsayan güvencelerdir. (Kaskonun limitleri dahilinde karşılanır.)

BİZE ULAŞIN!

Shimall Otel ve Kongre Merkezi-1 Otopark Katı Şehitkamil/GAZİANTEP

0342 336 44 44

0507 732 11 49

info@betarentacar.net

NEREDEYİZ ?